USB 2.0 Type-A to Type-C™ , 1m, electroluminescent, Black/Blue

ICYBOX Elektroluminescerande USB-C kabel, 1m, USB-A till USB-C, blått ljus, svart Den första USB-kabeln med ett elektroluminiserande material integrerat i lindningen av det yttre skiktet av kabeln. Kabeln lyser upp med en unik blå glöd när ett elektromagnetiskt fält passerar över den. Till skillnad från traditionella upplysta kablar som använder extra ström för att driva […]

USB 2.0 Type-A to Micro-B, 1m, electroluminescent, Black/Blue

ICYBOX Elektroluminescerande Micro-USB kabel, 1m, USB-A till Micro-USB, blått ljus, svart Den första USB-kabeln med ett elektroluminiserande material integrerat i lindningen av det yttre skiktet av kabeln. Kabeln lyser upp med en unik blå glöd när ett elektromagnetiskt fält passerar över den. Till skillnad från traditionella upplysta kablar som använder extra ström för att driva […]

USB 2.0 Type-A to Type-C™ , 1m, electroluminescent, Black/Blue

ICYBOX Elektroluminescerande USB-C kabel, 1m, USB-A till USB-C, blått ljus, svart Den första USB-kabeln med ett elektroluminiserande material integrerat i lindningen av det yttre skiktet av kabeln. Kabeln lyser upp med en unik blå glöd när ett elektromagnetiskt fält passerar över den. Till skillnad från traditionella upplysta kablar som använder extra ström för att driva […]

USB 2.0 Type-A to Micro-B, 1m, electroluminescent, Black/Blue

ICYBOX Elektroluminescerande Micro-USB kabel, 1m, USB-A till Micro-USB, blått ljus, svart Den första USB-kabeln med ett elektroluminiserande material integrerat i lindningen av det yttre skiktet av kabeln. Kabeln lyser upp med en unik blå glöd när ett elektromagnetiskt fält passerar över den. Till skillnad från traditionella upplysta kablar som använder extra ström för att driva […]

DELTACO USB-C – MiniDP kabel, 1m, 21,6 Gbit/s, 3840×2160 60Hz, svart

DELTACO USB-C till MiniDisplayPort kabel, 1m, 21,6 Gbit/s, 3840×2160 i 60Hz, svart USB-C till miniDisplayPort kabel med stöd för DisplayPort Alt Mode. Kabeln har en bandbredd på upp till 21,6 Gbit/s och en maxupplösning på 3840×2160 i 60 Hz. Obs, för att kabeln ska fungera med dina enheter måste båda anslutna enheter stödja DusplayPort Alt […]

DELTACO USB-C – MiniDP kabel, 1m, 21,6 Gbit/s, 3840×2160 60Hz, vit

DELTACO USB-C till MiniDisplayPort kabel, 1m, 21,6 Gbit/s, 3840×2160 i 60Hz, vit USB-C till miniDisplayPort kabel med stöd för DisplayPort Alt Mode. Kabeln har en bandbredd på upp till 21,6 Gbit/s och en maxupplösning på 3840×2160 i 60 Hz. Obs, för att kabeln ska fungera med dina enheter måste båda anslutna enheter stödja DusplayPort Alt […]

DELTACO USB-C – Lightning kabel, 1m, 9V/2A, 5V/3A PD, 5V/2,4A, rymdgrå

DELTACO USB-C till Lightning kabel, 1m, 9V/2A PD, 5V/3A PD, 5V/2,4A, tygbeklädd, USB 2.0, rymdgrå Tygbeklädd USB 2.0 USB-C till Lightning kabel som följer PD specifikationerna 9V 2A/5V 3A. • 1m tygbeklädd USB-C till Lightning kabel• 9V/2A, 5V/3A PD• 5V/2,4A• USB 2.0 Förpackningsinnehåll: 1m tygbeklädd USB-C till Lightning kabel ARTNR IPLH-314MDELTACO USB-C – Lightning kabel, […]

DELTACO USB-C – Lightning kabel, 1m, 9V/2A, 5V/3A PD, 5V/2,4A, silver

DELTACO USB-C till Lightning kabel, 1m, 9V/2A PD, 5V/3A PD, 5V/2,4A, tygbeklädd, USB 2.0, silver Tygbeklädd USB 2.0 USB-C till Lightning kabel som följer PD specifikationerna 9V 2A/5V 3A. • 1m tygbeklädd USB-C till Lightning kabel• 9V/2A, 5V/3A PD• 5V/2,4A• USB 2.0 Förpackningsinnehåll: 1m tygbeklädd USB-C till Lightning kabel ARTNR IPLH-312MDELTACO USB-C – Lightning kabel, […]

DELTACO USB-C – Lightning kabel, 1m, 9V/2A, 5V/3A PD, 5V/2,4A, svart

DELTACO USB-C till Lightning kabel, 1m, 9V/2A PD, 5V/3A PD, 5V/2,4A, tygbeklädd, USB 2.0, svart Tygbeklädd USB 2.0 USB-C till Lightning kabel som följer PD specifikationerna 9V 2A/5V 3A. • 1m tygbeklädd USB-C till Lightning kabel• 9V/2A, 5V/3A PD• 5V/2,4A• USB 2.0 Förpackningsinnehåll: 1m tygbeklädd USB-C till Lightning kabel ARTNR IPLH-313MDELTACO USB-C – Lightning kabel, […]

DELTACO USB-C till Lightning kabel, 1m, 9V/2A 5V/3A PD, 5V/2,4A, vit

DELTACO USB-C till Lightning kabel, 1m, 9V/2A PD, 5V/3A PD, 5V/2,4A, USB 2.0, vit USB 2.0 USB-C till Lightning kabel som följer PD specifikationerna 9V 2A/5V 3A. • 1m USB-C till Lightning kabel• 9V/2A, 5V/3A PD• 5V/2,4A• USB 2.0 Förpackningsinnehåll: 1m USB-C till Lightning kabel ARTNR IPLH-310MDELTACO USB-C till Lightning kabel, 1m, 9V/2A 5V/3A PD, […]

DELTACO USB-C Lightning kabel, 1m, 9V/2A 5V/3A PD, svart

DELTACO USB-C till Lightning kabel, 1m, 9V/2A PD, 5V/3A PD, 5V/2,4A, USB 2.0, svart USB 2.0 USB-C till Lightning kabel som följer PD specifikationerna 9V 2A/5V 3A. • 1m USB-C till Lightning kabel• 9V/2A, 5V/3A PD• 5V/2,4A• USB 2.0 Förpackningsinnehåll: 1m USB-C till Lightning kabel ARTNR IPLH-311MDELTACO USB-C Lightning kabel, 1m, 9V/2A 5V/3A PD, svart

DELTACO U/UTP High Flex Cat6 patchkabel, 1m, flertrådig, 24AWG, svart

DELTACO U/UTP High Flex Cat6 patchkabel, 1m, flertrådig kärna, 24AWG, 500MHz, LSZH, svart En nätverkskabel som har en flertrådig kärna, detta gör att den tål att böjas mer än en nätverkskabel som har en solid kärna. • 24AWG• Halogenfri• Flertrådig kärna ARTNR UUTP-1501DELTACO U/UTP High Flex Cat6 patchkabel, 1m, flertrådig, 24AWG, svart

DELTACO Tough Slim CAT.6A U/UTP-kabel, flertrådig, 3.8mm, 1m, svart

DELTACO U/UTP Tough Slim Cat6a patchkabel, 1m, flertrådig kärna, 3,8mm i diameter, tygbeklädd, 500MHz, svart Tygbeklädd nätverkskabel som har en flertrådig kärna, detta gör att den tål att böjas mer än en nätverkskabel som har en solid kärna. • 28AWG• 3,8mm i diameter• Flertrådig kärna• Tygbeklädd kabel ARTNR UUTP-1311DELTACO Tough Slim CAT.6A U/UTP-kabel, flertrådig, 3.8mm, […]

DELTACO Ultra Slim U/UTP Cat.6 patchkabel, 2.6mm, 1m, svart

DELTACO U/FTP Cat6 patchkabel, slim, 2,6 mm i diameter, 1m, 500MHz, LSZH, svart En väldigt slimmad nätverkskabel med en diameter på endast 2,6 mm som underlättar installation och kabeldragning avsevärt.  Materialet i kabeln är fri från PVC-plast vilket gör att ingen halogengas frigörs vid eventuell brand. • 32AWG• Halogenfri• 2,6 mm i diameter• Flertrådad kärna […]

DELTACO Ultra Slim U/UTP Cat.6 patchkabel, 2.6mm, 1m, svart

DELTACO U/FTP Cat6 patchkabel, slim, 2,6 mm i diameter, 1m, 500MHz, LSZH, vit En väldigt slimmad nätverkskabel med en diameter på endast 2,6 mm som underlättar installation och kabeldragning avsevärt.  Materialet i kabeln är fri från PVC-plast vilket gör att ingen halogengas frigörs vid eventuell brand. • 32AWG• Halogenfri• 2,6 mm i diameter• Flertrådad kärna […]

DELTACO U/UTP High Flex Cat6 patchkabel, 1m, flertrådig, 24AWG, svart

DELTACO U/UTP High Flex Cat6 patchkabel, 1m, flertrådig kärna, 24AWG, 500MHz, LSZH, svart En nätverkskabel som har en flertrådig kärna, detta gör att den tål att böjas mer än en nätverkskabel som har en solid kärna. • 24AWG• Halogenfri• Flertrådig kärna ARTNR UUTP-1501DELTACO U/UTP High Flex Cat6 patchkabel, 1m, flertrådig, 24AWG, svart

DELTACO Tough Slim CAT.6A U/UTP-kabel, flertrådig, 3.8mm, 1m, svart

DELTACO U/UTP Tough Slim Cat6a patchkabel, 1m, flertrådig kärna, 3,8mm i diameter, tygbeklädd, 500MHz, svart Tygbeklädd nätverkskabel som har en flertrådig kärna, detta gör att den tål att böjas mer än en nätverkskabel som har en solid kärna. • 28AWG• 3,8mm i diameter• Flertrådig kärna• Tygbeklädd kabel ARTNR UUTP-1311DELTACO Tough Slim CAT.6A U/UTP-kabel, flertrådig, 3.8mm, […]

DELTACO Ultra Slim U/UTP Cat.6 patchkabel, 2.6mm, 1m, svart

DELTACO U/FTP Cat6 patchkabel, slim, 2,6 mm i diameter, 1m, 500MHz, LSZH, svart En väldigt slimmad nätverkskabel med en diameter på endast 2,6 mm som underlättar installation och kabeldragning avsevärt.  Materialet i kabeln är fri från PVC-plast vilket gör att ingen halogengas frigörs vid eventuell brand. • 32AWG• Halogenfri• 2,6 mm i diameter• Flertrådad kärna […]

DELTACO Ultra Slim U/UTP Cat.6 patchkabel, 2.6mm, 1m, svart

DELTACO U/FTP Cat6 patchkabel, slim, 2,6 mm i diameter, 1m, 500MHz, LSZH, vit En väldigt slimmad nätverkskabel med en diameter på endast 2,6 mm som underlättar installation och kabeldragning avsevärt.  Materialet i kabeln är fri från PVC-plast vilket gör att ingen halogengas frigörs vid eventuell brand. • 32AWG• Halogenfri• 2,6 mm i diameter• Flertrådad kärna […]

DELTACO Tough Slim CAT.6A U/UTP-kabel, flertrådig, 3.8mm, 1m, blå

DELTACO U/UTP Tough Slim Cat6a patchkabel, 1m, flertrådig kärna, 3,8mm i diameter, tygbeklädd, 500MHz, blå/vit Tygbeklädd nätverkskabel som har en flertrådig kärna, detta gör att den tål att böjas mer än en nätverkskabel som har en solid kärna. • 28AWG• 3,8mm i diameter• Flertrådig kärna• Tygbeklädd kabel ARTNR UUTP-1301DELTACO Tough Slim CAT.6A U/UTP-kabel, flertrådig, 3.8mm, […]

DELTACO Tough Slim CAT.6A U/UTP-kabel, flertrådig, 3.8mm, 1m, blå

DELTACO U/UTP Tough Slim Cat6a patchkabel, 1m, flertrådig kärna, 3,8mm i diameter, tygbeklädd, 500MHz, blå/vit Tygbeklädd nätverkskabel som har en flertrådig kärna, detta gör att den tål att böjas mer än en nätverkskabel som har en solid kärna. • 28AWG• 3,8mm i diameter• Flertrådig kärna• Tygbeklädd kabel ARTNR UUTP-1301DELTACO Tough Slim CAT.6A U/UTP-kabel, flertrådig, 3.8mm, […]

DELTACO U/FTP Tough Flat Cat6a patchkabel, 1m, flertrådig kärna, 2,3×6

DELTACO U/FTP Tough Flat Cat6a patchkabel, 1m, flertrådig kärna, 2,3×6,4 mm, tygbeklädd, 500MHz, blå/vit Tygbeklädd platt nätverkskabel som har en flertrådig kärna, detta gör att den tål att böjas mer än en nätverkskabel som har en solid kärna. Kabelns platta formfaktor förebygger trassel och underlättar installation utan att kompromissa signalintegriteten. • 28AWG• Flertrådig kärna• Tygbeklädd […]

DELTACO Tough Flat CAT.6A U/FTP Patch Cable, 32AWG, 1m, black

DELTACO U/FTP Tough Flat Cat6a patchkabel, 0,5m, flertrådig kärna, 2,3×6,4mm, tygbeklädd, 500MHz, svart Tygbeklädd platt nätverkskabel som har en flertrådig kärna, detta gör att den tål att böjas mer än en nätverkskabel som har en solid kärna. Kabelns platta formfaktor förebygger trassel och underlättar installation utan att kompromissa signalintegriteten. • 32AWG• Flertrådig kärna• Tygbeklädd kabel• […]

DELTACO U/FTP Tough Flat Cat6a patchkabel, 1m, flertrådig kärna, 2,3×6

DELTACO U/FTP Tough Flat Cat6a patchkabel, 1m, flertrådig kärna, 2,3×6,4 mm, tygbeklädd, 500MHz, blå/vit Tygbeklädd platt nätverkskabel som har en flertrådig kärna, detta gör att den tål att böjas mer än en nätverkskabel som har en solid kärna. Kabelns platta formfaktor förebygger trassel och underlättar installation utan att kompromissa signalintegriteten. • 28AWG• Flertrådig kärna• Tygbeklädd […]

DELTACO Tough Flat CAT.6A U/FTP Patch Cable, 32AWG, 1m, black

DELTACO U/FTP Tough Flat Cat6a patchkabel, 0,5m, flertrådig kärna, 2,3×6,4mm, tygbeklädd, 500MHz, svart Tygbeklädd platt nätverkskabel som har en flertrådig kärna, detta gör att den tål att böjas mer än en nätverkskabel som har en solid kärna. Kabelns platta formfaktor förebygger trassel och underlättar installation utan att kompromissa signalintegriteten. • 32AWG• Flertrådig kärna• Tygbeklädd kabel• […]

DELTACO LC-LC, Push/Pull-tab, duplex, OS2, 1m

DELTACO OS2 fiberkabel LC – LC, duplex, singlemode, push/pull tab, APC, 9/125, 1m Högklassig duplex-kabel där varje kanal är 2mm i diameter med LSZH-mantel. Kontakterna är APC-slipade och har keramiska kopplingshylsor. OS2 har en överföringshastighet på 100gbit/s i 10km med 1310nm våglängd och 40km med 1550nm våglängd. • Push/Pull-tab.• Kompatibel med IEC61755-2-1.• Maximalt 0,25dB införingsförlust.• Individuellt […]

DELTACO LC-LC, Push/Pull-tab, duplex, OS2, 1m

DELTACO OS2 fiberkabel LC – LC, duplex, singlemode, push/pull tab, APC, 9/125, 1m Högklassig duplex-kabel där varje kanal är 2mm i diameter med LSZH-mantel. Kontakterna är APC-slipade och har keramiska kopplingshylsor. OS2 har en överföringshastighet på 100gbit/s i 10km med 1310nm våglängd och 40km med 1550nm våglängd. • Push/Pull-tab.• Kompatibel med IEC61755-2-1.• Maximalt 0,25dB införingsförlust.• Individuellt […]

DELTACO DisplayPort kabel, DP 1.4, 7680×4320 i 60Hz, 1m, svart

DELTACO DisplayPort-kabel, 1m, 8K, DP 1.4, DSC 1.2, svart DisplayPort-kabel för anslutning av en videokälla som t.ex. en dator till en bildskärm eller TV. • 1m kabellängd• DisplayPort 1.4• Utan ferritkärna• Utan låsning på kontakterna• Display Stream Compression 1.2 (DSC)• Maxupplösning: 8K (7680×4320 i 60 Hz) ARTNR DP8K-1010DELTACO DisplayPort kabel, DP 1.4, 7680×4320 i 60Hz, 1m, […]

DELTACO DisplayPort kabel, DP 1.4, 7680×4320 i 60Hz, 1m, svart

DELTACO DisplayPort-kabel, 1m, 8K, DP 1.4, DSC 1.2, svart DisplayPort-kabel för anslutning av en videokälla som t.ex. en dator till en bildskärm eller TV. • 1m kabellängd• DisplayPort 1.4• Utan ferritkärna• Utan låsning på kontakterna• Display Stream Compression 1.2 (DSC)• Maxupplösning: 8K (7680×4320 i 60 Hz) ARTNR DP8K-1010DELTACO DisplayPort kabel, DP 1.4, 7680×4320 i 60Hz, 1m, […]

DeLOCK koaxial USB 3.1 Gen 2 USB-C till USB-C kabel, 3A, E-Marker, 1m,

DeLOCK koaxial USB 3.1 Gen 2 USB-C till USB-C kabel, 3A, E-Marker, 1m, svart Denna USB-kabel från Delock möjliggör anslutning mellan en enhet med en USB-C kontakt och en stationär eller bärbar dator med en ledig USB-C port. Koaxialledarna möjliggör en störningsfri dataöverföring på upp till 10 Gbps. Specifikationer• Anslutning:  1 x SuperSpeed USB 10 […]

DeLOCK USB 3.1 Gen 2 USB-C till USB-C kabel, 5A, E-Marker, 1m, svart

DeLOCK USB 3.1 Gen 2 USB-C till USB-C kabel, 5A, E-Marker, 1m, svart Denna USB-kabel från Delock möjliggör anslutning mellan en enhet med en USB-C kontakt och en stationär eller bärbar dator med en ledig USB-C port. Specifikationer• Anslutning:  1 x SuperSpeed USB 10 Gbps (USB 3.1 Gen 2) USB-C, hane >  1 x SuperSpeed […]

DeLOCK USB 3.1 Gen 2 USB-C till USB-C kabel, 3A, E-Marker, 1m, svart

DeLOCK USB 3.1 Gen 2 USB-C till USB-C kabel, 3A, E-Marker, 1m, svart Denna USB-kabel från Delock möjliggör anslutning mellan en enhet med en USB-C kontakt och en stationär eller bärbar dator med en ledig USB-C port. Specifikationer• Anslutning:  1 x SuperSpeed USB 10 Gbps (USB 3.1 Gen 2) USB-C, hane >  1 x SuperSpeed […]

DeLOCK USB 2.0 USB-C till USB-C kabel, 5A, E-Marker, 1m, svart

DeLOCK USB 2.0 USB-C till USB-C kabel, 5A, E-Marker, 1m, svart Denna USB-kabel från Delock möjliggör anslutning mellan en enhet med en USB-C kontakt och en stationär eller bärbar dator med en ledig USB-C port. Specifikationer• Anslutning:  1 x USB-C 2.0, hane >  1 x USB-C 2.0, hane• Kringkretsar: Cypress E-Marker• Sladdstorlek:  30 AWG data  […]

Mcdodo Excellence USB-C-kabel, 1m, 5A, flätad, svart

Mcdodo Excellence USB-C-kabel, 1m, 5A, flätad, svart Slimmad USB-C-kabel från Mcdodo med allt du kan förvänta dig av en kvalitetskabel efter dagens standarder. Flätad textilkabel, zinklegerade kontakter och höghastighets datasynkronisering. Kabeln konkurrerar inte bara med sin tjockare kopparkärna för snabbare laddning (upp till 5A), det konkurrerar också med sin design. USB-C-kontakten har en blå LED-laddningsindikator runt själva kontakten och i […]

Mcdodo Zinc Lightning kabel, 1m, platt kabel, unibody, vit

Mcdodo Zinc Lightning kabel, 1m, platt kabel, unibody, vit Denna snygga och hållbara Lightning kabel från Mcdodo har en diamantformad platt  kabel på 1 meter som är mjukare, lätt att böja och viktigast av allt, mycket hållbar. USB-A-kontakten är konstruerad av ett zinklegering som omtäcker hela kontakten. • 1m kabellängd• Diamantformad platta• Laddning och data synkroniseringskabel• Unibody-kontakt av Zinklegerat […]

Mcdodo Zinc Lightning kabel, 1m, platt kabel, unibody, blå

Mcdodo Zinc Lightnnig kabel, 1m, platt kabel, unibody, blå Denna snygga och hållbara Lightning kabel från Mcdodo har en diamantformad platt kabel på 1 meter som är mjukare, lätt att böja och viktigast av allt, mycket hållbar. USB-A-kontakten är konstruerad av en zinklegering som omtäcker hela kontakten. • 1m kabellängd• Diamantformad platta• Laddning- och synkkabel• Unibody-kontakt av Zinklegerat material […]

Mcdodo Knight USB-C-kabel, 1m, automatisk frånkoppling, broderad, grå

Mcdodo Knight USB-C-kabel, 1m, automatisk frånkoppling, broderad, grå En hållbar USB-C strömkabel från Mcdodo tillverkad av ett zinklegeringsmaterial. Type-A-kontakten med sin unibody-konstruktion smälter in i med resten av konstruktionen och ger även ett extra stöd med sina försärkta kanter. En inbyggd LED-laddningsindikator runt USB-C-porten lyser med en djupt blå färg när laddningen är igång, och övergår till en ljusgrön färg när laddningen är färdig. […]

Apple Lightning till USB-C Kabel, 1m, vit

Apple Lightning till USB-C Kabel, 1m, vit Synka och ladda din iPhone, iPad eller iPod genom att ansluta enheten till en Mac- eller väggkontakt med USB-C. • Lightning hane till USB-C hane• Snabbladdning av iPhone 8 eller nyare• Fungerar med Apples 30, 61 och 87W strömadaptrar ARTNR MQGJ2ZM/AApple Lightning till USB-C Kabel, 1m, vit

DELTACO Universell Ström- och synkkabel, 1m, Micro USB, USB-C, Lightni

DELTACO Universell Ström- och synkkabel, 1m, Micro USB, USB-C, Lightning, guld Ladda din telefon, surfplatta och bärbar dator* från samma USB-kabel. Denna 1m tre-i-ett flätad kabel har två utbytbara USB-C och Lightning-tips som enkelt kopplas upp på Micro B-kabeln. • Flätad kabel• 2.4A max, delad ström• Tre-i-ett ström- och synkkabel• USB-A till USB Mirco B, […]

DELTACO VGA till HDMI- och ljudkabel, 1m, Full HD, drivs via USB, svar

DELTACO VGA till HDMI- och ljudkabel, 1m, Full HD, drivs via USB, svart Anslut en modern bärbar- eller stationär dator till en VGA-projektor, bildskärm eller TV. Denna kabel kan också separera ljud från HDMI-signalen vilket VGA inte stöder. Anslut 3,5mm-kontakten till extern ljudutrustning eller en bildskärms interna högtalare. • Drivs via USB• HDMI till VGA […]

HP DisplayPort till DVI-D Dual Link adapter, 0,1m, svart

HP DisplayPort till DVI-D Dual Link adapter, 0,1m, svart Njut av möjligheten att kunna ansluta din dator med DisplayPort ingång till en monitor med DVI-D. Hårdvarukompabilitet:HP ProBook 640/645/650/655 G1, HP ProBook 6470b/6475b/6570b, HP ProBook x2 620 G1, HP Elitebook 825/845/850 G2, HP Elitebook, HP Elitebook 820/840/850 G1, HP ZBook 14/15/17, HP Elitebook 2170p/2570p, HP Elitebook […]

DELTACO Universell Ström- och synkkabel, 1m, Micro USB, USB-C, Lightni

DELTACO Universell Ström- och synkkabel, 1m, Micro USB, USB-C, Lightning, svart Ladda din telefon, surfplatta och bärbar dator* från samma USB-kabel. Denna 1m tre-i-ett flätad kabel har två utbytbara USB-C och Lightning-tips som enkelt kopplas upp på Micro B-kabeln. • Flätad kabel• 2.4A max, delad ström• Tre-i-ett ström- och synkkabel• USB-A till USB Mirco B, […]

Apple Lightning till USB-kabel, 1m, USB 2.0, vit

Apple Lightning till USB-kabel, 1m, USB 2.0, vit Med den här USB 2.0-kabeln kan du ansluta din iPhone, iPad eller iPod med Lightning-kontakt till datorns USB-port för laddning och synkning. Den går också att ansluta till Apples USB-strömadapter för praktisk laddning via ett vägguttag. • Vändbar design (Lightning)• USB-A till Lightning-kabel ARTNR MQUE2ZM/A-BULKApple Lightning till […]

DELTACO OS2 fiberkabel LC – LC, duplex, singlemode, APC, 9/125, 1m

DELTACO OS2 fiberkabel LC – LC, duplex, singlemode, APC, 9/125, 1m Högklassig duplex-kabel där varje kanal är 2mm i diameter med LSZH-mantel. Kontakterna är APC-slipade och har keramiska kopplingshylsor. OS2 har en överföringshastighet på 100gbit/s i 10km med 1310nm våglängd och 40km med 1550nm våglängd. • Maximalt 0,25dB införingsförlust. • Individuellt testad och kvalitetssäkrad. • […]

DELTACO OS2 fiberkabel LC – LC, simplex, singlemode, UPC, 9/125, 1m

DELTACO OS2 fiberkabel LC – LC, simplex, singlemode, UPC, 9/125, 1m Högklassig simplex-kabel som är2mm i diameter och har LSZH-mantel. Kontakterna är UPC-slipade och har keramiska kopplingshylsor. OS2 har en överföringshastighet på 100gbit/s i 10km med 1310nm våglängd och 40km med 1550nm våglängd. • Maximalt 0,25dB införingsförlust. • Individuellt testad och kvalitetssäkrad. • Kompatibel med […]

DELTACO OS2 fiberkabel LC – LC, simplex, singlemode, APC, 9/125, 1m

DELTACO OS2 fiberkabel LC – LC, simplex, singlemode, APC, 9/125, 1m Högklassig simplex-kabel som är 2mm i diameter och har LSZH-mantel. Kontakterna är APC-slipade och har keramiska kopplingshylsor. OS2 har en överföringshastighet på 100gbit/s i 10km med 1310nm våglängd och 40km med 1550nm våglängd. • Maximalt 0,25dB införingsförlust. • Individuellt testad och kvalitetssäkrad. • Kompatibel […]

DELTACO Lightningkabel, 1m, 2,4A, tygklädd, MFi, guld

DELTACO Lightningkabel, 1m, 2,4A, tygklädd, MFi, guld Snabbladda din iPhone eller iPad med denna 2,4A-graderade Lightningkabeln från DELTACO. Den nylonflätade textilkabeln och kontakthus i aluminium gör denna kabel både slitstark och attraktiv. • 1 meter flätad textilkabel• Graderad för max 2.4A ström• USB-A (hane) till Lightning (hane)• Made for iPhone, iPad och iPod (MFi) ARTNR […]

DELTACO Lightningkabel, 1m, 2,4A, tygklädd, MFi, silver

DELTACO Lightningkabel, 1m, 2,4A, tygklädd, MFi, silver Snabbladda din iPhone eller iPad med denna 2,4A-graderade Lightningkabeln från DELTACO. Den nylonflätade textilkabeln och kontakthus i aluminium gör denna kabel både slitstark och attraktiv. • 1 meter flätad textilkabel• Graderad för max 2.4A ström• USB-A (hane) till Lightning (hane)• Made for iPhone, iPad och iPod (MFi) ARTNR […]

DELTACO Lightningkabel, 1m, 2,4A, tygklädd, MFi, svart

DELTACO Lightningkabel, 1m, 2,4A, tygklädd, MFi, svart Snabbladda din iPhone eller iPad med denna 2,4A-graderade Lightningkabeln från DELTACO. Den nylonflätade textilkabeln och kontakthus i aluminium gör denna kabel både slitstark och attraktiv. • 1 meter flätad textilkabel• Graderad för max 2.4A ström• USB-A (hane) till Lightning (hane)• Made for iPhone, iPad och iPod (MFi) ARTNR […]

ADATA USB-C till USB-A, 1m, USB 3.1, 5Gbps, vit

ADATA USB-C till USB-A, 1m, USB 3.1, 5Gbps, vit USB-C använder en bekväm reversibel kontakt som ansluts varje gång och stöder de snabbaste datahastigheter för USB. Det erbjuder också snabbare laddning än andra USB-formfaktorer tack vare högre watt. ADATA ser till att du får alla USB-C fördelar med en hållbar kabel som har en skyddsölje […]

ADATA USB-C till USB-A, 1m, USB 3.1, 5Gbps, vit

ADATA USB-C till USB-A, 1m, USB 3.1, 5Gbps, vit USB-C använder en bekväm reversibel kontakt som ansluts varje gång och stöder de snabbaste datahastigheter för USB. Det erbjuder också snabbare laddning än andra USB-formfaktorer tack vare högre watt. ADATA ser till att du får alla USB-C fördelar med en hållbar kabel som har en skyddsölje […]

ADATA USB-C till USB-A, 1m, USB 3.1, 5Gbps, vit

ADATA USB-C till USB-A, 1m, USB 3.1, 5Gbps, vit USB-C använder en bekväm reversibel kontakt som ansluts varje gång och stöder de snabbaste datahastigheter för USB. Det erbjuder också snabbare laddning än andra USB-formfaktorer tack vare högre watt. ADATA ser till att du får alla USB-C fördelar med en hållbar kabel som har en skyddsölje […]

ADATA USB-C till USB-A, 1m, USB 3.1, 5Gbps, vit

ADATA USB-C till USB-A, 1m, USB 3.1, 5Gbps, vit USB-C använder en bekväm reversibel kontakt som ansluts varje gång och stöder de snabbaste datahastigheter för USB. Det erbjuder också snabbare laddning än andra USB-formfaktorer tack vare högre watt. ADATA ser till att du får alla USB-C fördelar med en hållbar kabel som har en skyddsölje […]

ADATA USB-C till USB-A, 1m, USB 3.1, 5Gbps, vit

ADATA USB-C till USB-A, 1m, USB 3.1, 5Gbps, vit USB-C använder en bekväm reversibel kontakt som ansluts varje gång och stöder de snabbaste datahastigheter för USB. Det erbjuder också snabbare laddning än andra USB-formfaktorer tack vare högre watt. ADATA ser till att du får alla USB-C fördelar med en hållbar kabel som har en skyddsölje […]

DELTACO Fiberkablage, 1m, LC-SC Duplex, 50/125, rosa

DELTACO Fiberkablage, 1m, LC-SC Duplex, 50/125, rosa Multimode patchkabel för sammankoppling av nätverksutrustning med optiskt fiberkablage. LC Duplex till SC Duplex-kabel • Kabellängd: 1m• SC/UPC-Kontakter• <0,25 införingsförlust• Duplex MM 50/125 OM4 Multimode   ARTNR LCSC-701DELTACO Fiberkablage, 1m, LC-SC Duplex, 50/125, rosa

DELTACO USB-kabel, Tygklädd, Typ A ha – Typ Micro B, 1m, silve

DELTACO USB-synk-/laddarkabel, tygklädd, USB-A ha – USB Micro B ha, 1m, 2,4A, USB 2.0, silver Tygklädd USB-Kabel med Micro USB för att kunna ladda och synka en mängd olika enheter med en och samma kabel. Koppla kabeln till datorns USB-port för synkronisering och laddning eller varför inte till en USB-nätadapter för bekväm laddning via ett […]

DELTACO USB-kabel, Tygklädd, Typ A ha – Typ Micro B, 1m, Svart

DELTACO USB-synk-/laddarkabel, tygklädd, USB-A ha – USB Micro B ha, 1m, 2,4A, USB 2.0, svart Tygklädd USB-Kabel med Micro USB för att kunna ladda och synka en mängd olika enheter med en och samma kabel. Koppla kabeln till datorns USB-port för synkronisering och laddning eller varför inte till en USB-nätadapter för bekväm laddning via ett […]