STREETZ in-ear headset, svarsknapp, 3,5mm, mikrofon, rosa

STREETZ in-ear headset, svarsknapp, 3,5mm kontakt, mikrofon, 1,2m kabel, rosa


STREETZ stereoheadset med svara-/lägg på knapp och snygg design. Silikonkuddarna gör att de är bekväma att använda även under längre perioder. 3 olika storlekar på kuddarna (S, M, L) medföljer så att du kan hitta den bästa passformen för just dig.
Den trasselfria kabeln är ca. 1,2m och ansluts till din enhet, som till exempel mobilen eller surfplatta, med en 3,5mm kontakt.


• Mikrofon och svarsknapp
• Trasselfri kabel
• Elementstorlek: 10mm
• Anslutning: 3,5mm
• Kabellängd: 1,2m
• Frekvensomfång: 20Hz – 20kHz
• Impedans: 16 Ω
• Känslighet: 103dB
• Känslighet mikrofon: -42 ±3dB
• Material på kåpa: ABS-plast


Produktvikt: 15g


Förpackningsinnehåll: Headset, 3 olika storlekar på silikonkuddar (S, M, L)


ARTNR HL-354

STREETZ in-ear headset, svarsknapp, 3,5mm, mikrofon, rosa

STREETZ hopfällbara Bluetooth on-ear hörlurar, mikrofon, BT 4.1, rosa

STREETZ hopfällbara Bluetooth-hörlurar med mikrofon, Bluetooth 4.1, 10m räckvidd, 22 timmar speltid, 32 Ω, rosa


Bekväma Bluetooth-hörlurar med mikrofon. Hörlurarna har upp till 22 timmars speltid på 100% volym och har 120 timmar i standby-tid.
Kommer med avtagbar 1,5m 3,5mm ljudkabel och en trådlös räckvidd på upp till 10 meter. Kontrollknappar finns på ena kåpan för uppspelning, låtbyte och volym.
Hörluren laddas enkelt upp via inkluderad mikro-USB laddkabel. Huvudbygeln är justerbar för optimal komfort och du kan vika ihop hörluren för enkel förvaring.


• Speltid: 22 timmar
• Elementstorlek: 40mm
• Frekvensomfång: 20Hz – 20kHz
• Impedans: 32 Ω
• Laddas via mikro-USB
• Ljudkabel: 3,5mm med en längd på 1,5 meter
• Bluetooth: Bluetooth 4.1
• Bluetooth-chipset: CSR8635


Förpackningen innehåller: Bluetooth-hörlurar, 3,5mm ljudkabel, mikro-USB laddkabel och manual


ARTNR HL-425

STREETZ hopfällbara Bluetooth on-ear hörlurar, mikrofon, BT 4.1, rosa

STREETZ headset för smartphone, mikrofon, svarsknapp, 1,5m, rosa

STREETZ hörlurar med mikrofon, hopfällbar, 3,5mm anslutning, svarsknapp, 1,5m kabel, rosa


Bekväma hörlurar med slutna kåpor och 40mm-element. Hörlurarna är hopfällbara och tar liten plats när de inte används.


• Element: 40mm
• Kabellängd: 1,5m
• Impedans: 32 Ohm
• Anslutning: 3,5mm
• Material på hörlur: Plast
• Frekvensomfång: 20Hz – 20kHz
• Fungerar med de flesta smartphones


Mått kåpor: 35mm innermått och 70mm yttermått


Förpackningen innehåller: Hörlurar


ARTNR HL-225

STREETZ headset för smartphone, mikrofon, svarsknapp, 1,5m, rosa

DELTACO in-ear headset med mikrofon, svarsknapp, 1,2m kabel, rosa

DELTACO in-ear headset med mikrofon, svarsknapp, trasselfri, guldpläterad, 1,2m kabel, rosa

Headset med bra bas och diskret design. Kabeln är trasselfri som underlättar hanteringen av lurarna. På kabeln sitter en mikrofon med tillhörande svarsknapp som gör det enkelt att svara eller lägga på ett samtal. Fungerar med de flesta smartphones.

• Trasselfri
• Kabellängd: 1,2m
• Element: 10mm
• Impedans: 16 Ohm
• Anslutning: 3,5mm
• Material på hörlur: plast
• Frekvensomfång: 20-20KHz
• Fungerar med både Android och iOS-enheter (OMTP-koppling)

Vikt: 13g

Mått (BxDxH): 22x11x11mm

Förpackningen innehåller: Hörlurar, 3 olika storlekar på sleeves


ARTNR HL-269

DELTACO in-ear headset med mikrofon, svarsknapp, 1,2m kabel, rosa

Maxell Kids Headphones, hörlurar för barn, kontrollerad volym, rosa

Maxell Kids Headphones – Hörlurar för barn med kontrollerad volym, rosa

Enkla hörlurar speciellt anpassade för barn med en särskild ljudvolym funktion som hjälper till att begränsa volymen. Oavsett hur hög volymen är uppskruvad så blir volymen aldrig högre än 90dB.


ARTNR MAX-917

Maxell Kids Headphones, hörlurar för barn, kontrollerad volym, rosa

NORDIC HOME, portabel mini luftfuktare, 8h användning, rosa

NORDIC HOME, portabel mini luftfuktare, 8h drifttid, 1xUSB Micro B, rosa


Detta är en liten och portabel luftfuktare. Den medföljande behållaren har samma bottenstorlek som en vanlig mugg för att t.ex. kunna placeras i mugghållaren i bilen. I toppen finns en rund indikator som lyser blått när den används och när vattnet är slut eller när den är avstängd lyser den rött.


• Ljudnivå 15db
• Kapacitet, 280 ml
• Fuktkapacitet 30 ml/tim
• Drifttid med full behållare ca 8h
• Automatisk avstängning när behållaren är tom


Vikt: 115g inklusive behållare


Mått (BxDxH):55x55x168mm


Förpackningen innehåller: Luftfuktare, vattenbehållare, 2 bomulls-stickor, USB kabel och manual


ARTNR HAR-1003

NORDIC HOME, portabel mini luftfuktare, 8h användning, rosa

DELTACO Fiberkablage, 3m, LC-ST Duplex, 50/125, rosa

DELTACO Fiberkablage, 3m, LC-ST Duplex, 50/125, rosa


Multimode patchkabel för sammankoppling av nätverksutrustning med optiskt fiberkablage. LC Duplex till ST Duplex kabel


• Kabellängd: 3m
• <0,25 införingsförlust
• SC/UPC till ST/UPC-kontakt
• Duplex MM 50/125 OM4 Multimode


ARTNR LCST-73

DELTACO Fiberkablage, 3m, LC-ST Duplex, 50/125, rosa

DELTACO Fiberkablage, 3m, LC-ST Duplex, 50/125, rosa

DELTACO Fiberkablage, 3m, LC-ST Duplex, 50/125, rosa


Multimode patchkabel för sammankoppling av nätverksutrustning med optiskt fiberkablage. LC Duplex till ST Duplex kabel


• Kabellängd: 3m
• <0,25 införingsförlust
• SC/UPC till ST/UPC-kontakt
• Duplex MM 50/125 OM4 Multimode


ARTNR LCST-75

DELTACO Fiberkablage, 3m, LC-ST Duplex, 50/125, rosa

DELTACO Fiberkablage, 1m, LC-ST Duplex, 50/125, rosa

DELTACO Fiberkablage, 1m, LC-ST Duplex, 50/125, rosa


Multimode patchkabel för sammankoppling av nätverksutrustning med optiskt fiberkablage. LC Duplex till ST Duplex-kontakt


• Kabellängd: 1m
• <0,25 införingsförlust
• LC/UPC till ST/UPC-kontakt
• Duplex MM 50/125 OM4 Multimode


ARTNR LCST-71

DELTACO Fiberkablage, 1m, LC-ST Duplex, 50/125, rosa

DELTACO Fiberkablage, 2m, LC-ST Duplex, 50/125, rosa

DELTACO Fiberkablage, 2m, LC-ST Duplex, 50/125, rosa


Multimode patchkabel för sammankoppling av nätverksutrustning med optiskt fiberkablage. LC Duplex till ST Duplex-kontakt


• Kabellängd: 2m
• <0,25 införingsförlust
• LC/UPC till ST/UPC-kontakt
• Duplex MM 50/125 OM4 Multimode


ARTNR LCST-72

DELTACO Fiberkablage, 2m, LC-ST Duplex, 50/125, rosa

DELTACO Fiberkablage, 1m, LC-SC Duplex, 50/125, rosa

DELTACO Fiberkablage, 1m, LC-SC Duplex, 50/125, rosa


Multimode patchkabel för sammankoppling av nätverksutrustning med optiskt fiberkablage. LC Duplex till SC Duplex-kabel


• Kabellängd: 1m
• SC/UPC-Kontakter
• <0,25 införingsförlust
• Duplex MM 50/125 OM4 Multimode


 


ARTNR LCSC-701

DELTACO Fiberkablage, 1m, LC-SC Duplex, 50/125, rosa

DELTACO Fiberkablage, 3m, LC-SC Duplex, 50/125, rosa

DELTACO Fiberkablage, 3m, LC-SC Duplex, 50/125, rosa


Multimode patchkabel för sammankoppling av nätverksutrustning med optiskt fiberkablage. LC Duplex till SC Duplex-kontakt


• Kabellängd: 3m
• <0,25 införingsförlust
• LC/UPC till SC/UPC-kontakt
• Duplex MM 50/125 OM4 Multimode


ARTNR LCSC-703

DELTACO Fiberkablage, 3m, LC-SC Duplex, 50/125, rosa

DELTACO Fiberkablage, 5m, LC-SC Duplex, 50/125, rosa

DELTACO Fiberkablage, 5m, LC-SC Duplex, 50/125, rosa


Multimode patchkabel för sammankoppling av nätverksutrustning med optiskt fiberkablage. LC Duplex till SC Duplex-kabel


• Kabellängd: 5m
• SC/UPC-Kontakter
• <0,25 införingsförlust
• Duplex MM 50/125 OM4 Multimode


 


ARTNR LCSC-705

DELTACO Fiberkablage, 5m, LC-SC Duplex, 50/125, rosa

DELTACO Fiberkablage, 1m, SC-SC Duplex, 50/125, rosa

DELTACO Fiberkablage, 1m, SC-SC Duplex, 50/125, rosa


Multimode patchkabel för sammankoppling av nätverksutrustning med optiskt fiberkablage. SC Duplex-kabel


• Kabellängd: 1m
• SC/UPC-Kontakter
• <0,25 införingsförlust
• Duplex MM 50/125 OM4 Multimode


ARTNR SCSC-71

DELTACO Fiberkablage, 1m, SC-SC Duplex, 50/125, rosa

DELTACO Fiberkablage, 2m, SC-SC Duplex, 50/125, rosa

DELTACO Fiberkablage, 2m, SC-SC Duplex, 50/125, rosa


Multimode patchkabel för sammankoppling av nätverksutrustning med optiskt fiberkablage. SC Duplex-kabel


• Kabellängd: 2m
• SC/UPC-Kontakter
• <0,25 införingsförlust
• Duplex MM 50/125 OM4 Multimode


 


ARTNR SCSC-72

DELTACO Fiberkablage, 2m, SC-SC Duplex, 50/125, rosa

DELTACO skal i silikon, iPad Air, Air 2, iPad Pro 9.7″, iPad 9.7″,rosa

DELTACO skal i silikon för iPad Air, Air 2, iPad Pro 9.7″ och iPad 9.7″, stativ, kamerafönster, utskärningar, rosa


Ett slitstarkt mjukt fodral för iPad, tillverkat i silikongummi. De förstärkta kanterna absorberar tappskador och skyddar surfplattan från hårda stötar. Skulle surfplattan falla med framsidan först, håller de upphöjda sidorna skärmen väl skyddad från skador.


Det lättanvända stativet på baksidan gör att du kan luta din iPad upprätt för filmer och bildspel, eller liggandes på ett bord för att bilda en skriv- och ritställ med två justerbara vinklar.


• Kamerafönster
• Stativ med två vinklar
• Flexibelt silikongummi
• Utskärningar för portar och knappar
• Förstärkta kanter och upphöjda sidor


Kompatibel med:
• iPad 9.7″ (2017/2018)
• Ipad Air
• iPad Air 2
• iPad Pro (9.7″)


Mått (BxDxH): 210 x 40 x 280 mm
Vikt: 308 g


OBS! Ingen utskärning för Apple Pencil


ARTNR TPF-1301

DELTACO skal i silikon, iPad Air, Air 2, iPad Pro 9.7″, iPad 9.7″,rosa

DELTACO Skal i silikon för 7-8″ surfplattor, stativ, rosa

DELTACO Skal i silikon för 7-8″ surfplattor, stativ, rosa


Ett slitstarkt mjukt fodral för 7-8″ surfplattor, tillverkat i silikongummi. De förstärkta kanterna absorberar dropp- och fallskador och skyddar surfplattan från hårda stötar. Skulle surfplattan falla med framsidan först, håller de upphöjda sidorna skärmen väl skyddad från skador.


Det lättanvända stativet på baksidan gör att du kan luta din surfplatta upprätt för filmer och bildspel, eller liggandes på ett bord för att bilda en skriv- och ritställ med två justerbara vinklar.


• Stativ med två vinklar
• Flexibelt silikongummi
• Utskärningar för portar och knappar
• Förstärkta kanter och upphöjda sidor
• För surfplattor mellan 7-8″


Mått(BxDxH): 117x10x200mm
Vikt: 95g


ARTNR TPF-1304

DELTACO Skal i silikon för 7-8″ surfplattor, stativ, rosa

DELTACO Skal i silikon för 9-11,6″ surfplattor, stativ, rosa

DELTACO Skal i silikon för 9-11,6″ surfplattor, stativ, rosa


Ett slitstarkt mjukt fodral för 9-11,6″ surfplattor, tillverkat i silikongummi. De förstärkta kanterna absorberar dropp- och fallskador och skyddar surfplattan från hårda stötar. Skulle surfplattan falla med framsidan först, håller de upphöjda sidorna skärmen väl skyddad från skador.


Det lättanvända stativet på baksidan gör att du kan luta din surfplatta upprätt för filmer och bildspel, eller liggandes på ett bord för att bilda en skriv- och ritställ med två justerbara vinklar.


• Stativ med två vinklar
• Flexibelt silikongummi
• Utskärningar för portar och knappar
• Förstärkta kanter och upphöjda sidor
• För surfplattor mellan 9-11,6″


Mått(BxDxH): 175x10x250mm
Vikt: 143g


ARTNR TPF-1307

DELTACO Skal i silikon för 9-11,6″ surfplattor, stativ, rosa

DELTACO Skal i silikon för 10,2″-10,5″ iPads, stativ, rosa

DELTACO Skal i silikon för 10,2″-10,5″ iPads, stativ, rosa


Ett slitstarkt mjukt fodral för 10,2″-10,5″ iPads, tillverkat i silikongummi. De förstärkta kanterna absorberar dropp- och fallskador och skyddar surfplattan från hårda stötar. Skulle surfplattan falla med framsidan först, håller de upphöjda sidorna skärmen väl skyddad från skador.


Det lättanvända stativet på baksidan gör att du kan luta din surfplatta upprätt för filmer och bildspel, eller liggandes på ett bord för att bilda en skriv- och ritställ med två justerbara vinklar.


• Stativ med två vinklar
• Flexibelt silikongummi
• Utskärningar för portar och knappar
• Förstärkta kanter och upphöjda sidor
• För 10,2″-10,5″ iPads”


Mått(BxDxH): 220x45x295mm
Vikt: 343g


ARTNR TPF-1309

DELTACO Skal i silikon för 10,2″-10,5″ iPads, stativ, rosa

Makeblock mBot – Pink v 1.1, 2,4GHz, robotkit, rosa

Makeblock mBot – Pink v 1.1, 2,4GHz, utbildnings robotkit, aluminium, rosa


mBot v 1.1 kommer med en IR-fjärrkontroll som en gåva. Mjukvaran för mBot har blivit optimerad för fjärrkontrollen. Användare kan testa hurvida mBot är operativ via ett knapptryck.


mBot är en allt-i-en lösning för att ta del av en ”hands-on” erfarenhet av programmering, elektronik och robot-teknik. Du arbetar med mBlock som är inspirerat av Scratch 2.0 och kan ansluta till en dator eller smarta enheter via 2,4GHz. Denna lättbyggda robot erbjuder en mängd olika möjligheter för dig att lära dig vetenskap, teknologi, ingenjörskunnande och matematik.


Jämfört med den tidigare utgåvan kommer mBot v 1.1 med ett chassi specifikt designad för att skydda moderkortet. Samtidigt, är chassit behandlat för att skydda barnen ögon från LED-lampans belysning ombord. Det multi-direktionella hjulet från den tidigare utgåvan är utbytt mot ett annat hjul i nylon som presterar bättre och låter dessutom mindre.


Kitet innehåller 38 olika byggdelar som kan byggas ihop på ca 10 minuter och har färgmärkta RJ25-portar för enklare kabeldragning för att underlätta byggandet så att du kan komma igång med programmerandet på en gång.


Drag-släpp grafisk programmering med mjukvaran mBlock som är utvecklad och baserad på Scratch 2.0 erbjudet ett snabbt sätt att lära dig programmering, kontroll över roboten och att verkliggöra multipla funktioner för roboten, för mer information se denna länk


Mått (ihopbyggd BxDxH): 170x130x90mm
Vikt: 1kg


ARTNR 90109

Makeblock mBot – Pink v 1.1, 2,4GHz, robotkit, rosa

CellularLine Öronmuffar med inbyggda hörlurar, 1m kabel med mikrofon och svarsknapp, rosa

Trött på att frysa om öronen medans du lyssnar på musiken eller pratar i din telefon? CellularLine har lösningen med sina öronmuffar med inbyggda hörlurar. Dessutom snyggt designade med vävt ull håller dina öron varma under den kalla vintern. Kabeln är också vävd för att undvika slitage vid kylan, och bygeln är självklart inställningsbar.


ARTNR CEL-633

CellularLine Öronmuffar med inbyggda hörlurar, 1m kabel med mikrofon och svarsknapp, rosa

Belkin Micra Folio Case, fodral i hårdplast för Samsung Galaxy S4 mini, rosa

Mjuk insida på fodralet gör att du undviker repor på skärmen när du inte använder din Galaxy S4 mini.

Telefonen på bilden ingår ej, endast för illustration.


ARTNR GLX-474

Belkin Micra Folio Case, fodral i hårdplast för Samsung Galaxy S4 mini, rosa

Samsung Galaxy S4 mini Protective Cover+, termoplastskal till Galaxy S4 mini, rosa

Med Samung Galaxy S4 Mini Protective Cover Plus håller du telefonen skyddad. Skalet är tillverkat av en tuff termoplast, detta officiella Samsung skal till Galaxy S4 Mini är snyggt och ger utmärkt skydd mot repor och stötskador.

Telefonen på bilden ingår ej, endast för illustration.


ARTNR EF-PI919BP

Samsung Galaxy S4 mini Protective Cover+, termoplastskal till Galaxy S4 mini, rosa

DIVOOM BLUETUNE BEAN, portabel Bluetooth-högtalare med Li-Ion batteri, 6W RMS, Bluetooth V3+A2DP Stereo, USB, högtalartelefon, svarsknapp, karbinhake, rosa

BLUETUNE BEAN är en portabel, liten och högkvalitativ Bluetooth-högtalare som kan länkas till alla enheter som har Bluetooth. Högtalaren kan fästas till praktiskt taget vad som helst tack vare medföljande karbinhake. Perfekt för fästning på arbetsbyxorna på bygget eller på ryggsäcken. BLUETUNE BEAN har ett inbyggt Lithium-ion batteri som räcker hela sex timmar och laddas på endast 2,5 timme. Högtalaren är omsluten med ett gummerat hölje vilket gör den stöttålig. Laddas med medföljande USB-kabel.

• Upp till 6 timmars kontinuerlig uppspelning av musik.
• Frekvensomfång: 100-22000Hz.
• Bluetooth V 3.0 A2DP Stereo.
• 400 mAh Lithium-ion batteri.
• Väger endast 107g.

Manual, USB Typ A РMicro B-kabel och karbinhake ing̴r i f̦rpackningen.

MÃ¥tt(BxDxH): 68x92x45mm.


ARTNR BEAN-PK

DIVOOM BLUETUNE BEAN, portabel Bluetooth-högtalare med Li-Ion batteri, 6W RMS, Bluetooth V3+A2DP Stereo, USB, högtalartelefon, svarsknapp, karbinhake, rosa

STREETZ minihögtalare med inbyggt 300mAh Li-Ion batteri, 3W, rosa

En högtalare i fickformat med en vikt på endast 45 gram. Med inbyggt batteri kan du ta med dig den överallt och använda i alla lägen. Högtalaren har en 3,5mm ingång för att kunna ansluta t.ex. en dator, smartphone eller surfplatta. Högtalarens batteri laddas via USB och ger en drifttid på upp till 4 timmar.

• 3W
• 3,5mm ingång för ljud (kabel medföljer)
• Vikt 45g
• Speltid 4h
• Uppladdningstid 2h

MÃ¥tt 34x34x37mm

Högtalaren laddas via USB Micro B, 5V 500mA. USB kabel medföljer

Förpackningen innehåller: Högtalare, 3,5mm ljudkabel, USB kabel, handledsrem, manual


ARTNR CM645

STREETZ minihögtalare med inbyggt 300mAh Li-Ion batteri, 3W, rosa

Samsung Universal Stand Pouch, fodral i hÃ¥rdplast för surfplattor 7-8″, rosa

Samsungs surfplattsfodral inte bara skyddar din surfplatta. Du kan även vika och rulla den pÃ¥ en rad olika sätt för att skapa en hÃ¥llare som ger dig den bästa vinkeln för visning och användning. Den är utformad för att ge en perfekt passform för Samsung surfplattor, men du kan även använda den med alla möjliga andra surfplattor frÃ¥n 7 till 8″.

Surfplattan på bilden ingår ej, endast för illustration.


ARTNR EF-SN510BP

Samsung Universal Stand Pouch, fodral i hÃ¥rdplast för surfplattor 7-8″, rosa

Samsung Flip Cover, fodral i hårdplast till Samsung Galaxy S4 mini, rosa

Ett snyggt flip fodral som skyddar skärmen på din Galaxy S4 Mini. Fliken som viks över skärmen är integrerad i bakstycket vilket ger en kompakt känsla.

• Enkel åtkomst till mobiltelefonens display
• Slimmat fodral i snygg design

Telefonen på bilden ingår ej, endast för illustration.


ARTNR EF-FI919BP

Samsung Flip Cover, fodral i hårdplast till Samsung Galaxy S4 mini, rosa

Samsung Book Cover TAB 3 7.0, fodral i hårdplast för Samsung Galaxy Tab3 7.0, rosa

Skydda och förhöj utseendet pÃ¥ din Tab 3 7″ med Samsungs praktiska och snygga Book Cover-fodral. Med de tvÃ¥ lutningsfunktionerna ”skrivläge” och ”filmläge” kan du enkelt anpassa ditt fodral efter vad du avser att göra med din Tab 3 7″

Surfplattan på bilden ingår ej, endast för illustration.


ARTNR EF-BT210BP

Samsung Book Cover TAB 3 7.0, fodral i hårdplast för Samsung Galaxy Tab3 7.0, rosa

DELTACO Fodral med inbyggt tangentbord för iPad , svensk layout, Bluetooth, USB, rosa

Praktiskt fodral i konstläder med inbyggt tangetbord till din iPad. Perfekt komplement om du använder din iPad för att skriva mycket. Fodralet fungerar för iPad 2, 3 och 4. Tangentbordet kommunicerar med iPad:en via Bluetooth och laddas med medföljande USB-kabel. Fodralet har magnetlåsning

• Bluetooth 2.0
• Räckvidd 10m
• Batteritid 70h
• Uppladdningstid 3h

Instruktionsguide medföljer i förpackningen.

Surfplattan på bilden ingår ej, endast för illustration.


ARTNR IPD2-241

DELTACO Fodral med inbyggt tangentbord för iPad , svensk layout, Bluetooth, USB, rosa

Belkin Sartorial Wristlet, plånboksfodral med karbinhake och bärrem för Samsung Galaxy S4 mini, magnetlås, fack för kreditkort, rosa

Snyggt och praktiskt fodral för Samsungs populära Galaxy S4 mini. Insidan är täckt med microfiberduk för att skydda telefonen.

Telefonen på bilden ingår ej, endast för illustration


ARTNR GLX-476

Belkin Sartorial Wristlet, plånboksfodral med karbinhake och bärrem för Samsung Galaxy S4 mini, magnetlås, fack för kreditkort, rosa

STREETZ in-ear headset med iPhone-koppling, 3,5mm anslutning, mikrofon, svarsknapp och volymkontroll, 3 olika storlekar på sleeves ingår, 32 Ohm, 1,2m platt kabel, rosa

Ett bekvämt in-ear headset med 12mm-element och brusreducering för bra ljud. Mikrofon med svarsknapp samt steglös volymkontroll sitter på kabeln.

• Platt kabel motverkar trassel.
• Använd som headset till din ultrabook, smartphone eller surfplatta.
• Går även att använda med enheter från till exempel Samsung och HTC (kontrollera med tillverkaren).

Anslutning: 3,5mm stereo och mikrofon.
Frekvensomfång: 18-20000Hz.
Impedans: 32 Ohm.
Element: 12mm.
Sleeves: Small, Medium, Large.


ARTNR HL-135

STREETZ in-ear headset med iPhone-koppling, 3,5mm anslutning, mikrofon, svarsknapp och volymkontroll, 3 olika storlekar på sleeves ingår, 32 Ohm, 1,2m platt kabel, rosa

DELTACO läderfodral för Samsung Galaxy S4, 3 kreditkorts platser, magnetlås, rosa

Läderfodral anpassad för Samsung Galaxy S4, på lockets insida finns 3 kreditkorts platser, fodralet stängs enkelt med magnetlås


ARTNR GLX-396

DELTACO läderfodral för Samsung Galaxy S4, 3 kreditkorts platser, magnetlås, rosa

DELTACO läderfodral för Samsung Galaxy S3 mini, 2 kreditkorts platser, magnetlås, rosa

Läderfodral anpassad för Samsung Galaxy S3 mini, på lockets insida finns 2 kreditkorts platser, fodralet stängs enkelt med magnetlås


ARTNR GLX-398

DELTACO läderfodral för Samsung Galaxy S3 mini, 2 kreditkorts platser, magnetlås, rosa

Belkin Verve Universal Tab Folio, konstläderfodral för surfplattor pÃ¥ 7″, magnetlÃ¥s, rosa

Trevligt konstläderfodral för surplattor pÃ¥ upp till 7″. Passar bl.a. Samsung Galaxy Tab 2, HP Slate7, Blackberry PlayBook och Nook HD 7″.

Innermått(BxDxH): 137x11x193mm.


ARTNR TF-103

Belkin Verve Universal Tab Folio, konstläderfodral för surfplattor pÃ¥ 7″, magnetlÃ¥s, rosa

A4Tech L-600-5, headset med mikrofon och volymkontroll, 40mm element, 32 Ohm, 2m kabel, rosa

Vikbar design, justerbart huvudband för optimal passform gör detta headset till inte bara ett bekvämt utan även lätt att ta med dig headset. Mikrofonen sitter integrerad i kabeln och den plockar upp ljud från alla riktningar med anmärkningsvärd tydlighet.

Frekvensomfång hörlur: 20-20000Hz.
Impedans hörlur: 32 Ohm.
Ansluts till datorns ljudkort med 3,5mm anslutning.


ARTNR L-600-5

A4Tech L-600-5, headset med mikrofon och volymkontroll, 40mm element, 32 Ohm, 2m kabel, rosa

Maxell MXSP-BT03, portabel Bluetooth-högtalare med inbyggt 1200mAh Lithium-ion batteri, 2x3W RMS, högtalartelefon, Bluetooth 4.0, 3,5mm, USB, rosa

Snygg Bluetooth-högtalare från välkända Maxell med inbyggt Lithium-ion batteri på 1200 mAh och högtalartelefon. Bluetooth-högtalaren laddas via medföljande USB-kabel. Högtalaren har Handsfree profil 1.5 och headset profil 1.1.

• 2x3W effekt.
• Upp till 15 timmars kontinuerlig uppspelning.
• 1200 mAh Lithium-ion batteri.

USB Typ A ha – Micro-B kabel (laddning), en flat 3,5mm ljudkabel och användarmanual ingÃ¥r i förpackningen.

MÃ¥tt(BxDxH): 156x46x59mm.


ARTNR MAX-896

Maxell MXSP-BT03, portabel Bluetooth-högtalare med inbyggt 1200mAh Lithium-ion batteri, 2x3W RMS, högtalartelefon, Bluetooth 4.0, 3,5mm, USB, rosa

Samsung Flip Cover, fodral i hårdplast för Samsung Galaxy S4, rosa

Ett snyggt flip fodral som skyddar skärmen på din Galaxy S 4. Fliken som viks över skärmen är integrerad i bakstycket vilket ger en kompakt känsla.

Telefonen på bilden ingår ej, endast för illustration


ARTNR EF-FI950BP

Samsung Flip Cover, fodral i hårdplast för Samsung Galaxy S4, rosa

Samsung S-view Cover, fodral i hårdplast för Samsung Galaxy S4, rosa

Ett fodral utformat för att kombinera en stilren design med möjlighetenen att direkt se viktig information. S View-fönstret gör det möjligt att svara eller avvisa samtal utan att öppna fodralet.

• Fönstret ger dig en överblick över påminnelser, batterinivå och annan viktig information
• Se vem som ringer och svara eller avvisa samtalet utan att öppna fodralet
• ”Auto-wake-up”-funktion som tänder / släcker skärmen när du öppnar / stänger fodralet

Telefonen på bilden ingår ej, endast för illustration


ARTNR EF-CI950BP

Samsung S-view Cover, fodral i hårdplast för Samsung Galaxy S4, rosa

Krusell Avenyn Mobil UnderCover, hårdplastskal för Galaxy S4, Rosa

Detta modelspecifika hölje är extremt lätt att bli beroende av, eftersom det tillför exklusivitet och mode till din enhet. Lätt att sätta på, ta bort eller byta till en annan design i Krusells kollektioner. Krusellfodralet ger det ultimata skyddet för din smartphone i och med plasthöljet på baksidan, klätt med en snygg läderimitation.

Telefonen på bilden ingår ej, endast för illustration


ARTNR GLX-433

Krusell Avenyn Mobil UnderCover, hårdplastskal för Galaxy S4, Rosa

CellularLine Mosquito in-ear hörsnäckor, mic med svarsknapp, 1,3m flat trasselfri kabel, rosa

Ergonomiskt utformade in-ear öronsnäckor som passar allas öron perfekt. Den platta kabeln gör att du undviker kabeltrassel när du har dina öronsnäckor i väskan eller i fickan.

• Frekvens 20 Hz-20,000 Hz.
• Impedans 16 Ω.
• Anslutnings plugg 3.5 mm.


ARTNR CEL-612

CellularLine Mosquito in-ear hörsnäckor, mic med svarsknapp, 1,3m flat trasselfri kabel, rosa

Krusell Avenyn Mobile Pouch 3XL, konstläderfodral för smartphones, rosa

Det är din tur att ta plats! Fodralet väcker verkligen ha-begär, och det bästa av allt är att den passar flera olika målgrupper. Man bara älskar den, oavsett ålder!

Fodralet passar telefoner upp till Samsung Galaxy S4:s storlek.

Innermått(BxDxH): 71x10x133mm.


ARTNR MOB-47

Krusell Avenyn Mobile Pouch 3XL, konstläderfodral för smartphones, rosa

Krusell Avenyn Mobile Pouch L Long, konstläderfodral för smartphones, rosa

Det är din tur att ta plats! Fodralet väcker verkligen ha-begär, och det bästa av allt är att den passar flera olika målgrupper. Man bara älskar den, oavsett ålder!

Fodralet passar telefoner upp till iPhone 5:s storlek.

Innermått(BxDxH): 59x10x124mm.


ARTNR MOB-54

Krusell Avenyn Mobile Pouch L Long, konstläderfodral för smartphones, rosa